Artritin Plus - PRÉMIOVÝ VÝROBEK, profesionální péče o vaše klouby, nohy a pohybový aparát

Mirba.cz

Kontakty

  • tel1: +420 603 227 902
  • tel2: +420 325 594 097
  • info@mirba.cz
  • www.mirba.cz

Artritin Plus - PRÉMIOVÝ VÝROBEK - detail produktu

katalog zboží > všechny produkty > KLOUBNÍ VÝŽIVA

Artritin Plus - PRÉMIOVÝ VÝROBEK

Celková cena: 695,- Kč (vč. DPH)
Běžná cena: 795
Akční sleva: 100
DPH: 15
Dostupnost: skladem

Popis:

TAKY SE TOHO BOJÍTE? NEDIVÍM SE VÁM. ZAŽIL JSEM TO
     Máte strach, že vám bolavé klouby s postupujícím věkem totálně otráví a znemožní běžný život? Nebo už se to dokonce stalo? Pak jste tady správně, tak nezoufejte a čtěte dál. Vyřešíme to.    

 CO VŠECHNO VÁM VLASTNĚ PŘI BOLAVÝCH A ŠPATNĚ POHYBLIVÝVH KLOUBECH HROZÍ?
     No nečte se to hezky a není to zrovna povzbudivé, ale taková je skutečná realita:
·       Chcete se pořádně vyspat, protože potřebujete být ráno fit? S tím budete mít problém, protože v noci budete hledat vhodnou polohu, kdy klouby nebolí a váš spánek proto za moc stát nebude. Kdo se nevyspí, ten bude druhý den nevrlý a protivný na své okolí a lidi se mu raději začnou vyhýbat.
       To se projeví na vašem sebevědomí a dostaví se stres. Ten, když je dlouhodobý, tak vede k čemu? Ano, správně, k infarktu nebo mrtvici.
·       Až vás začnou klouby bolet, tak do sebe začnete cpát prášky proti bolesti. To jsou ale často drsné chemické dryáky a tím nadměrně zatížíte svá játra, ledviny a další vnitřní orgány, které je musí odbourávat.
·       Budete muset docházet na otravné a stresující vyšetření a kontroly k doktorovi, kde v čekárnách zbytečně ztratíte drahocenné hodiny svého života. Skončit můžete až na operačním sále, za účelem výměny poškozeného kloubu za umělý. Ten ale taky není na věky a za čas se musí vyměnit. A bude ve vašich silách v pokročilém věku absolvovat další operaci???
·       Díky ztuhlým a bolavým kloubům budete mít problémy při vstávání z křesla, obouvání bot, chůzi do schodů, oblékání se a při dalších úplně běžných denních činnostech, které zvládá malé dítě
·       Nakonec přijdete i o své koníčky, díky kterým se člověk vždycky perfektně psychicky odreaguje a na které se tolik těšíte. Takže, zajet si za kamarádem na kole, chodit na houby nebo jen tak do přírody, zatancovat si nebo si pohrát s milovanými dětmi, tohle všechno může být nenávratně pryč nebo to bude aspoň hodně ztíženo.

     Ale to už by snad stačilo. Dost té hrůzy. Vím, že to zní tvrdě a říkám na rovinu, že není smyslem někoho strašit. Ale ať se nám to líbí nebo ne, tak tohle je skutečná, i když drsná realita. A myslím si, že je pořád lepší o ní číst, než ji na vlastní kůži zažít. Jestli ji opravdu zažijete i vy nebo se jí vyhnete, to už je na vás. Řešení pro vás máme.
     A věřte mi, že je opravdu smutný pohled na někoho, kdo se slzou v oku jen lítostivě sleduje, co už mu bolavé a nemocné klouby s přibývajícím věkem nedovolí dělat. Co mu utíká pod rukama, co měl vždycky tak rád a co se mu navždy vyztrácí ze života.

A JAK JSME K TOMU VLASTNĚ PŘIŠLI?
    Příčina bolestí spočívá v opotřebování kloubní chrupavky a následném poškození kloubní kosti, které bolest způsobuje. Toto onemocnění známe nejčastěji pod názvem artróza (více informací na horní liště v záložce „Artróza“).
    Opotřebení a postupná degenerace kloubů je přirozený proces, který začne výrazněji nastupovat po třicátém roce života. Po čtyřicítce můžete začít pociťovat jeho nepříjemné následky a po padesátce už můžete mít fakt velké problémy.
     Bohužel, díky tomu, že je to proces přirozený, tak potká každého z nás. Proto zapomeňte na to, že zrovna vás to potkat nemůže. Může a potká!!!
     S přirozeným opotřebováváním kloubů nic nenaděláte. To, co ale udělat můžete, je zmírnit jeho důsledky tím, že se o své klouby začnete starat a zlepšíte jejich kondici. Pak vám budou dobře sloužit do vysokého věku. A to snad za to stojí, ne? 

CO PRO SVÉ KOLUBY URČITĚ UĚDELEJTE CO NEJDŘÍV
     Vylepšete kondici kloubů tím, že jim budete poskytovat vhodnou výživu. Ta dodá vašim kloubům účinné látky, které tělo použije v okamžiku, kdy je z nějakého důvodu nezískáte z obvyklé stravy v požadovaném množství nebo kvalitě.
     Nejvyužívanější v kloubní výživě je hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM.
     Tyto a další látky se v kloubech zabudují na potřebných místech, kde napomáhají jejich posílení a regeneraci. To pomáhá udržet klouby v perfektním stavu a tím současně bojujete i proti jejich bolestem.
     I vám může kvalitní kloubní výživa pomoci. Když ji navíc spojíte se správnými stravovacími návyky a přidáte více pohybu, tak bolestem kloubů dáte pořádně na frak.
     Jestli ale teď hned stravovací návyky měnit nechcete a pohyb taky není váš kamarád, tak zatím začněte aspoň s kloubní výživou a to ostatní můžete pozvolna přidávat později. Jde o to, abyste hlavně začali.
     ALE POZOR!!! Není výživa jako výživa. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, není nejdůležitější, v jakém množství do těla účinné látky dostanete, ale kolik je jich váš organizmus schopen vstřebat a skutečně využít.
     Věděli jste, že jsou třeba i takové kloubní výživy, které mají využitelnost jen 3-12%. To znamená, že skoro 90% látek, odejde bez užitku z těla ven spolu s močí.  To je docela síla, když si uvědomíte, že výživu zaplatíte celou. Devadesát procent ceny pak vyhodíte pánubohu do oken. To není zrovna málo při jejích dnešních cenách, které se někdy šplhají až k tisícovce. Co vy na to? Řešením je Artritin Plus. 

PROČ JE SKVĚLÝM ŘEŠENÍM PRÁVĚ ARTRITIN PLUS?
     Je to kloubní preparát s chráněnou recepturou. Byl vyvinutý na základě nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje unikátní komplex účinných bioaktivních látek.
     Od podobně zaměřených výrobků se odlišuje tím, že obsahuje najednou všechny čtyři nejosvědčenější a ve výživě kloubů nejpoužívanější účinné látky (hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM). Jiné kloubní výživy obsahují většinou jen některé z nich.
     Účinnost těchto látek navíc násobí široká směs vitamínů (B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, D, E) a spousta minerálních látek (železo, molybden, vápník, zinek, fosfor, mangan, měď, hořčík, selen, bór a křemík).
     Kromě nich navíc Artritin Plus obsahuje flavonoidový komplex, který nejenže pomáhá ozdravovat klouby, ale navíc patří mezi tzv. antioxidanty. Ty zbavují vaše tělo volných radikálů způsobujících rakovinu.
     Tady vidíte, kolik složek se podílí na podpoře zdravé kondice vašich kloubů v případě Artritinu Plus. Srovnejte to s konkurencí a sami uznáte, že není co řešit.

 JAKÝ JE ZLATÝ HŘEB ARTRITINU PLUS? 
   To, že dokáže naservírovat vašim kloubům výživu v takové podobě, která zajistí, že efektivně využijete téměř celý jeho obsah. Má využitelnost až 95%. To je účinnost zcela jedinečná a ostatní podobné výrobky se mu jen těžko přibližují.
     Je to zajištěno novým typem unikátní biologické vazby minerálních látek na organický nosič, který vyvinuly hloubavé hlavy vědců, pracujících dlouhá léta v potravinářském výzkumu. V kombinaci s jeho složením se mu pak žádná konkurence nemůže rovnat.    

JAKÉ JSOU NA ARTRITIN PLUS OHLASY?
     Možná se i k vám doneslo, že jeho služby využily už tisíce lidí a tady jsou zkušenosti některých z nich:

     Olga Krejcarová (zdravotní laborantka): „Artritin  jsem na bolavé klouby dostala k svátku s informací, že nějaké účinky pocítím nejdřív po měsíci užívání. Ale ony mne přešly bolesti už po dvou dnech. Švagrová tomu nechtěla věřit a říkala mi, že to snad ani není možné.
     Dobrala jsem celé balení a bylo mi mnohem lépe. Dojdu delší trasy, aniž bych pociťovala větší bolesti a jak se začnou kolena zase trochu ozývat, tak začnu brát Artritin. A opět, je mi po něm lépe.
     Pilulky mne nezatěžují a nemají nepříjemný dopad na moje zažívání. Takže jsem spokojená a taky jak můžu, doporučuji svým známým tento preparát. Chci Vám za něj poděkovat, protože mi vrací aspoň trochu mého zdraví.“


     Bohumila Svátková – důchodkyně:Před rokem jsem měla velké bolesti kloubů na rukou. Sousedka mi doporučila Artritin Plus, protože s ním měla sama výborné zkušenosti. Po jeho užívání jsou bolesti neporovnatelné. Jsou výrazně menší a věřím, že časem zmizí úplně.“  

     Petra Franková – úřednice:“ Artritin je supeeer. Z kloubní výživy už jsem na bolavá kolena zkusila leccos, ale výsledky žádný zázrak. Artritin Plus jsem neznala, doporučila mi ho kamarádka, která ho sama užívá a je s ním moc spokojená. Teď už vím proč. Bolest je pryč a můžu ho jen doporučit.“ 

    Jaroslav Brzobohatý – řemeslník: “Dobrý den, Artritin mi koupila manželka. Já sám bych si nic na bolavé klouby nekoupil. Měl jsem to za vyhazování peněz. Ale všechna čest, teď musím uznat, že Artritin funguje a záda v kříži mě přestaly bolet. Proto si objednávám další balení. Tentokrát už já sám:)“  

     Miroslav Brožek – důchodce: Potravinový doplněk stravy Artritin Plus mi byl představen na výstavě. Zaujal mě a hlavně na něj nebyla nikde žádná vtíravá reklama. Po nějakém čase jeho užívání ustaly bolesti a zmizela boule na koleně. Tato skutečnost je pro mě důkazem příznivých účinků přípravku na organizmus – proto všem upřímně doporučuji.“ 

     Ing. Anna Suchá – důchodkyně: Artritin Plus jsem koupila na výstavě, jelikož mě zrovna trápila kolena – počátek potíži jsem si uvědomila při cvičení tai-či , kdy jsem naráz nemohla udělat dřep a má kolena jakoby byla uvnitř oteklá. Navíc mě občas v noci budila bolest. To víte, že jsem neodolala vyzkoušet něco, co by mi pomohlo. Chválu výrobku jsem ale brala s rezervou.
     S jeho účinkem jsem ale byla velice překvapená, výsledek - po využití prvého balení, které bylo na 2 měsíce, jsem pocítila úlevu od bolestí, ale ještě jsem úplně nemohla udělat dřep. Objednala jsme si další balení a po malé přestávce jsem jej opět využila. Po třetím cyklu jsem již mohla s klidným svědomím doporučit výrobek i mým kamarádkám.
    Teď už ale mohu opět udělat dřep a bolesti v noci nemám.  Za tento potravinový doplněk se nemusí firma stydět, můj zdravotní stav pomohl zlepšit a jsem s ním velmi spokojená.“
 

BUDE ARTRITIN PLUS FUNGOVAT I U VÁS?
     Říkáte si, že zkušenosti výše citovaných lidí vypadají krásně, ale ptáte se, jestli to bude fungovat i u vás? Správná otázka. Odpovím taky otázkou. Patříte mezi stejné smrtelníky z masa a kostí jako oni? Já věřím, že ano. .... Potom stejná výživa musí ve vašich kloubech zákonitě vyvolat i stejné biochemické procesy a ty pak celkem logicky povedou ke stejným nebo podobným výsledkům. A vzhledem k tomu, že Artritin užívají i lidé ze zdravotnictví, tak na něm nejspíš něco bude. Co vy na to?
     S Artritinem můžete jen získat, protože jeho prostřednictvím poskytnete vašim kloubům v jednom výrobku najednou ty nejvíce používané, tedy nejosvědčenější složky kloubní výživy, doplněné o řadu dalších velice užitečných látek, vitamínů a minerálů (charakteristiku obsažených látek a další doplňující informace ohledně užívání najdete na horní liště v záložce „Účinné látky“).
     Konkurenční výrobky obsahují většinou jen některé z nich. Když k tomu navíc přidáte unikátní využitelnost obsažených látek (až 95%), tak není proč váhat a je jasné, že se sakra vyplatí do toho jít.    

Jen si představte:
·       že se i vy můžete do vysokého věku věnovat svým koníčkům bez omezení bolavými a nemocnými klouby?
·       Že se můžete v klidu vyspat a nemusíte v noci hledat vhodnou polohu, kdy klouby nebolí?
·       Že vás bolavé klouby neposadí na zbytek života doma na křeslo a že nebudete muset zbytečně ztrácet drahocenný čas nepříjemnými a stresujícími návštěvami ortopeda?
·       Nebo že se v zaměstnání díky nemocným kloubům nesníží vaše výkonnost, což určitě neujde šéfovi, který za vás začne hledat náhradu?
·       Už se vidíte, jak jdete do lesa na houby, hrajete si s milovanými dětmi nebo jedete na kole za kamarádem a přitom nemusíte mít strach, že se potom nepostavíte na nohy? Líbí se vám pomyšlení na neomezený a bezbolestný pohyb i v pokročilejším věku?
·       A chcete si ve stáří bez cizí pomoci dojít na toaletu, umýt se a vykonávat ty nejběžnější každodenní činnosti bez omezení? A věřte, že být na někom fyzicky závislý je hodně nepříjemné. A to i když je to někdo z vašich nejbližších.

     Líbí se vám to? Výborně, pak je potřeba tomu jít naproti a o svůj pohybový aparát pečovat!  Vezměte si na pomoc Artritin Plus a jděte tomu vstříc. A hned jak spolknete první tabletu, tak zahájíte cestu k naplnění těchto představ.

     Teď pro vás navíc máme zvýhodněnou cenu a při objednání dvou a více balení máte poštovné a balné zdarma. A když si uvědomíte, že na poště za dobírku platí naše firma 145 Kč, tak je to taky docela příjemný bonus. Co vy na to?

    
Bonusy a zvýhodnění nebudou platit napořád, tak toho vyuzžijte a klikněte na tlačítko "Koupit"!

koupit

Při objednávce zboží nad 950 Kč nebude dopravné, balné ani dobírkovné účtováno.