Artronorm, profesionální péče o vaše klouby, nohy a pohybový aparát

Mirba.cz

Kontakty

  • tel1: +420 603 227 902
  • tel2: +420 325 594 097
  • info@mirba.cz
  • www.mirba.cz

Artronorm - detail produktu

katalog zboží > všechny produkty > KLOUBNÍ VÝŽIVA

Artronorm

Celková cena: 495,- Kč (vč. DPH)
DPH: 15
Dostupnost: skladem

Popis:

      Artronorm je kolagenový přípravek, který dodává organizmu základní stavební prvky pojivové tkáně, která tvoří šlachy, vazy a chrupavky pohybového ústrojí člověka. Jedná se především o hyrolyzát kolagenu, kořčík, vápník, křemík a bór. 

      Surovinové složení: hydrolyzovaný kolagen, biologicky vázaný hořčík, kyselina L-askorbová, biologicky vázaný křemík, vápník a bór.

      Neobsahuje cukr, konzervační látky ani syntetická barviva.

      Základem přípravku je vysoce koncentrovaná želatina, která je získávána z přírodních zdrojů. Je to látka blízká lidskému kolagenu, která díky šetrnému způsobu výroby obsahuje štěpy vhodné pro jeho regeneraci. Kolagen je složitá organická látka, která je významnou složkou pojivové tkáně. Zdravé kloubní chrupavce dává její typické vlastnosti spojující pevnost a pružnost nutné pro dokonaou funkci kloubu. Opotřebením nebo jiným poškozením chrupavky začíná onemocnění zvané atróza, které v současné době představuje význaný civilizační problém.

     Mimo kolagenových štěpů obsahuje Artronorm další látky, které při tomto procesu působí stimulačně a jsou pro dokonalé využití kolagenových štěpů nezbytné. Jedná se o vitamin C a potřebné minerální látky. Tyto složky jsou dodávány ve fyziologicky vhodném poměru a formě, která je pro organizmus dobře využitelná. Jedná se o vazby na bázi biologických látek (štěpů nepatogenních mikroorganizmů latoflóry), které jsou v mládí nezbytnou součástí střevní mikroflóry.

      Biologicky vázané minerální látky představují dlouhodobé depozitum, které je organizmu k dispozici ve výrazně delším časovém intervalu, po dobu celého setrvání v trávícím traktu, kde dochází k jejich uvolňování.

Balení je na 2 měsíce a obsahuje 240 tablet , které se užívají 2 x 2 denně

 
 

 

koupit

Při objednávce zboží nad 950 Kč nebude dopravné, balné ani dobírkovné účtováno.