Flavonoidy - bioflavonoidový komplex, profesionální péče o vaše klouby, nohy a pohybový aparát

Mirba.cz

Kontakty

  • tel1: +420 603 227 902
  • tel2: +420 325 594 097
  • info@mirba.cz
  • www.mirba.cz

Flavonoidy - bioflavonoidový komplex

    Flavonoidy – bioflavonoidový komplex

     V přírodě se vitamin C nevyskytuje izolovaně, ale je doprovázen kombinací živin, která se nazývá bioflavonoidový komplex. Bioflavonoidy pomáhají vitamínu C plnit jeho funkci a zvyšují jeho účinek. Jsou také zdrojem mnoha cenných látek, velice užitečných pro náš organizmus.

     V našich preparátech  jsou použity bioflavonoidy získané z filtrovaných spreyově sušených vinných kvasnic z modrých, respektive červených hroznů. Resveratrol obsažený v této surovině je znám v lidovém léčitelství mnoha zemí již po staletí. Resveratrol patří do skupiny bioflavonoidů a je antioxydantem, který příznivě působí proti volným radikálům.

      Dále je také resveratrol vhodný pro lidi se zažívacími problémy a pro rekonvalescenty. Je vhodný jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním, tvorbě tukových usazenin v cévách a při snižování LDL (nežádoucího) cholesterolu .

     Bioflavonoidy se v neposlední řadě osvědčují jako účinná prevence proti Parkinsonově a Alzhemerově chorobě a spolupodílí se na snížení rizika vzniku rakoviny.